e-power_logo_black

I-V 14:00-22:00   VI-VII 11:00-23:00 

info@epowerpark.lt 

12-good
li-ion
sirdis
casco
1h
15
rayo
3-12
lifepo4
Ekologiškos elektra varomos priemonės

Kyosho Drone Racer

 

Kyosho’s Drone Racer yra fantastiškas!

 

Skirtingai, nei visi kiti rinkoje esantys dronai, kuriuos valdyti yra gana sudėtinga, sensacingasis Drone Racer yra valdomas lygiai taip pat, kaip radijo bangomis valdomi auto modeliai, naudojant RC modeliams skirtą valdymo pultą. Pakilimas ir automatinis sklandymas yra kontroliuojami vienu mygtuko paspaudimu, o ultragarso davikliai visiškai panaikina komplikuotos dronų valdymo technikos įsisavinimo baimę. Dabar Jūs galite patirti pilną dronų valdymo malonumą Jūsų pačių norimu tempu.

 

Drone Racer yra aprūpintas 6 pažangiais ultragarso ašies posvyrio bei greičio davikliais, atmosferinio slėgio davikliu bei keturiais žaibiškai reaguojančiais mini varikliais. Greičio perjungimo funkcija leidžia pasirinkti tarp "lengvo" ir "aktyvaus" režimo ir suteikia intuityvų drono valdymo kontrolės pojūtį. 

 

Ultragarso ir atmosferinio daviklių dėka yra plaikomas skrydžio aukštis, kuris vienu paspaudimu gali būti pasirinktas tarp 35 cm arba 60 cm. Taip pat vienu paspaudimu gali būti pasirinktas pakilimo, skrydžio arba nusileidimo režimas. Daugelis mūsų, nebandžiusių valdyti dronų, jaučiame sudėtingo jų valdymo baimę. Kyosho naujai sukurta technologija pašalina visus barjerus, todėl kiekvienas gali pajusti dronų lenktynių džiaugsmą. 

 

H tipo važiuoklė, padalinta į viršutinę ir apatinę dalis bei dešinės ir kairės krypčių propeleriai, išdėstyti ant vienos svirties suteikia galimybę nustatyti propelerių kampą ties 0°, 10° arba 20°. Galite pasirinkti tarp stabilesnio skrydžio (0° kampas/maksimalus greitis 30km/h) ir didesnio greičio (20° kampas/maksimalus greitis 34.5km/h).

 

Drone Racer sukurtas ne aukštiems skrydžiams, o net ir pradedantiems, norintiems patirti saugų drono valdymo malonumą arti žemės. Sveiki atvykę į dronų pasaulį!

droneracer_red_yellow_1700x700_eng

Techniniai duomenys

 

Ilgis: 302 mm

Plotis: 300 mm
Aukštis: 65 mm
Pavara: 5 : 1
Svoris: apie 130 g
Varikliai: 8.5 mm
Baterija: 3.7V - 1000 mAh
Propeleriai: D5 x P4
Skrydžio trukmė: apie 10 min.
Krovimo trukmė: 1 - 2 val.
Maksimalus greitis: apie 30km/h (standartinė specifikacija)/apie 34.5km/h (su 20° propelerių posvyrio kampu)
Energijos tankumas 318 Wh/L
Skrydžio aukštis: 35cm/60cm