e-powerpark_v3

I-V 14:00-22:00   VI-VII 11:00-23:00 

info@epowerpark.lt 

12-good
li-ion
sirdis
casco
1h
15
rayo
3-12
lifepo4
Ekologiškos elektra varomos priemonės

Apie mus

Mūsų kelias prasidėjo 2016 metų pavasarį, kai keli kartingo sporto entuziastai, po ilgų paieškų suradę kartingo mokyklai tinkamą vietą, nusprendė... įkurti elektra varomų priemonių pramogų parką.

 

Idėja gimė gana spontaniškai. Puikiai matydami atotrūkį tarp kartingo sporto ir mėgėjiško pasivažinėjimo norėjome padaryti kartingą dar prieinamesnį platesniam visuomenės ratui. Tačiau nuo pat pradžių nenorėjome būti tik "dar vieni". Reikėjo kažkokio nestandartinio, įdomesnio, gal būt net rizikingesnio sprendimo. Mes norėjome būti kitokie, pasiūlyti tai, ko dar nėra, nesivelti į beprasmišką kovą su kitais, ilgesnes trasas turinčiais kartodromais. Siekėme savo trūkumus paversti privalumais. Elektra! Taip atsirado pirmieji elektra varomi kartai, kurie dėl jų gero valdomumo, tylaus važiavimo bei galimybės nustatyti skirtingus galios bei sūkių režimus puikiai tinka pradedantiesiems ir yra patrauklūs net ir nemėgstantiems tradicinių kartingų dėl jų keliamo triukšmo, teršalų bei netolygaus važiavimo. Važiuodamas elektra varomu kartu gali tiesiog mėgautis trauka, greičiu ir smagiu važiavimu.

 

Vėliau nusprendėme, kad nenorime būti tik kartodromu. Norėjom būti kažkuo daugiau, pasiūlyti ne tik kartus, daugiau pramogų. Norėjom sukurti kažką panašaus į atrakcionų parką, kuriame galima rasti įvairių pramogų, skirtų tiek mažam, tiek dideliam, naudojant transporto ir kitas elektra varomas priemones. Mums patiko jų naujoviškumas, puiki trauka, labai lengvas valdymas, skirtingi variklio galios režimai ir daugelis kitų savybių, kurių neįmanoma rasti tradicinėse priemonėse. Patiko ir mintis neteršti gamtos. Nutarėme pasiūlyti aplinkai ir lankytojui draugiškas elektra varomas priemones, eiti ne pramintu taku, o kitu, gal būt šiek tiek nežinomu.

 

Tačiau koks parkas, kai siūlomi tik kartingai? Taip atsirado radijo bangomis valdomi modeliukai. Antrąjį sezoną pradėjome, pasiūlę naujoviškai valdomus, specialiai lenktynėms skirtus dronus. Ir galiausiai atsirado tikri žinomos austrų kompanijos KTM gaminami elektra varomi motociklai.

 

Daugumai tiek eketra varomos priemonės, tiek parkas asocijuojasi su atrakcionų parku, kuriame galima rasti skirtingų pramogų, tame tarpe ir abejotinos kokybės, lėtas elektra varomas mašinytes, važiuojančias mažame plote, kuriame susidūrimai neišvengiami. Todėl tik parku mūsų panašumas ir baigiasi.

 

Mes siūlome tik aukščiausios kokybės, žinomų gamintojų gaminamą techniką, turinčią puikias technines charakteristikas, nenusileidžiančias vidaus degimo varikliais varomoms priemonėms. Jei atrakcionų parke dažniausiai esate pasyvus dalyvis, tai pas mus visos technikos valdymas priklauso tik nuo Jūsų pačių.

 

Elektra varomos priemonės dėl unikalių jų savybių tinka bet kokio amžiaus, ypač nepatyrusiems lankytojams, tačiau važiavimo malonumą elektra varomomis priemonėmis ir jų galios pliūpsnį gali pajusti net ir profesionalūs lenktynininkai.

 

E - tai ne tik elektrinis (electric). Tai ir eko-logiškas (eco-logical), jaudinantis (exciting), suteikiantis energijos (energizing), malonus (enjoyable), lengvas (easy), ypatingas (eccentric), įspūdingas (effective), emocionalus (emotional), patrauklus (engaging), įdomus (entertaining), ekstremalus (extreme). E Power Park - sukurtas Jums.

Mūsų trasa

 

 

 

 

 

 

 

 

Kartodromo trasa yra mūsų širdis - joje vyksta kartų ir motociklų važiavimai. Laikydamiesi pramogai skirtų trasų standartų galėjome iškloti iki 450 m ilgio trasą, tačiau standartinis 6 m plotis mums netiko. Norėjome platenės trasos, kurioje galima būtų išvystyti didesnį greitį ir pakaktų erdvės lenkimams.

Bendras plotas: 3 100 kv.m.

Trasos ilgis: 320 m.

Trasos plotis: 7 - 12 m.

Maksimalus greitis: iki 65 km/h

Vidutinis greitis: apie 40 km/h

Vidutinis rato įveikimo laikas: 27 s.

trasa
dji_0013

Mūsų partneriai

logo-mfilter-png
pure_auto_logo-200x200
motoshop_logo