e-power_logo_black

I-V 14:00-22:00   VI-VII 11:00-22:00 

info@epowerpark.lt 

12-good
li-ion
sirdis
casco
1h
15
rayo
3-12
lifepo4
Ekologiškos elektra varomos priemonės

Apie mus

Mūsų kelias prasidėjo 2016 metų pavasarį, kai keli kartingo sporto entuziastai, po ilgų paieškų suradę kartingo mokyklai tinkamą vietą, nusprendė... įkurti elektra varomų priemonių pramogų parką.

 

Idėja gimė gana spontaniškai. Puikiai matydami atotrūkį tarp kartingo sporto ir mėgėjiško pasivažinėjimo norėjome padaryti kartingą dar prieinamesnį platesniam visuomenės ratui. Tačiau nuo pat pradžių nenorėjome būti tik "dar vieni". Reikėjo kažkokio nestandartinio, įdomesnio, gal būt net rizikingesnio sprendimo. Mes norėjome būti kitokie, pasiūlyti tai, ko dar nėra, nesivelti į beprasmišką kovą su kitais, ilgesnes trasas turinčiais kartodromais. Siekėme savo trūkumus paversti privalumais. Elektra! Taip atsirado pirmieji elektra varomi kartai, kurie dėl jų gero valdomumo, tylaus važiavimo bei galimybės nustatyti skirtingus galios bei sūkių režimus puikiai tinka pradedantiesiems ir yra patrauklūs net ir nemėgstantiems tradicinių kartingų dėl jų keliamo triukšmo, teršalų bei netolygaus važiavimo. Važiuodamas elektra varomu kartu gali tiesiog mėgautis trauka, greičiu ir smagiu važiavimu.

 

Vėliau nusprendėme, kad nenorime būti tik kartodromu. Norėjom būti kažkuo daugiau, pasiūlyti ne tik kartus, daugiau pramogų. Norėjom sukurti kažką panašaus į atrakcionų parką, kuriame galima rasti įvairių pramogų, skirtų tiek mažam, tiek dideliam, naudojant transporto ir kitas elektra varomas priemones. Mums patiko jų naujoviškumas, puiki trauka, labai lengvas valdymas, skirtingi variklio galios režimai ir daugelis kitų savybių, kurių neįmanoma rasti tradicinėse priemonėse. Patiko ir mintis neteršti gamtos. Nutarėme pasiūlyti aplinkai ir lankytojui draugiškas elektra varomas priemones, eiti ne pramintu taku, o kitu, gal būt šiek tiek nežinomu.

 

Tačiau koks parkas, kai siūlomi tik kartingai? Taip atsirado radijo bangomis valdomi modeliukai. Antrąjį sezoną pradėjome, pasiūlę naujoviškai valdomus, specialiai lenktynėms skirtus dronus. Ir galiausiai atsirado tikri žinomos austrų kompanijos KTM gaminami elektra varomi motociklai.

 

Dėl ypač nepalankių oro sąlygų nusprendėme persikelti į uždaras patalpas, kuriose būtų įmanoma planuoti veiklą, trunkančią visus metus.

 

Mes siūlome tik aukščiausios kokybės, žinomų gamintojų gaminamą techniką, turinčią puikias technines charakteristikas, visais atžvilgiais pranašesnę už vidaus degimo varikliais varomas priemones.

 

Elektra varomos priemonės dėl unikalių jų savybių tinka bet kokio amžiaus, ypač nepatyrusiems lankytojams, tačiau važiavimo malonumą elektra varomomis priemonėmis ir jų galios pliūpsnį gali pajusti net ir profesionalūs lenktynininkai.

 

E - tai ne tik elektrinis (electric). Tai ir eko-logiškas (eco-logical), jaudinantis (exciting), suteikiantis energijos (energizing), malonus (enjoyable), lengvas (easy), ypatingas (eccentric), įspūdingas (effective), emocionalus (emotional), patrauklus (engaging), įdomus (entertaining), ekstremalus (extreme). E Power Park - sukurtas Jums.

Mūsų trasa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arenos trasa yra mūsų šerdis - joje vyksta kartų ir motociklų važiavimai.

Bendras plotas:   kv.m.

Trasos ilgis: 250 m.

Trasos plotis: 5 - 7 m.

Maksimalus greitis: iki 65 km/h

Vidutinis greitis: apie 40 km/h

Vidutinis rato įveikimo laikas: 22 s.

20180221_142336

Mūsų partneriai

logo-mfilter-png
motoshop_logo
e_power_kart_180207_568